Terugblik op een geslaagd aannemersevent!
Op donderdag 27 maart 2025 vond onze jaarlijks aannemersevent plaats in onze showroom te Brecht. Wat een fantastische avond! Meer dan 300 klanten en leveranciers kwamen samen voor een inspirerende en warme netwerkavond.
Met onze waarden in het achterhoofd werd het een avond die perfect weerspiegelde waar JJZ voor staat: authentiek, ambitieus, samenhorigheid, doelgericht en trots. Het werd een avond vol waardevolle ontmoetingen, lekkere hapjes en drankjes 😉 , interessante gesprekken en bovenal: échte verbinding tussen mensen uit de bouwsector.
Als blijk van waardering kreeg elke aanwezige een warme JJZ-trui mee naar huis. Dit was een symbolisch én praktisch cadeau… want samen zorgen we ervoor dat niemand in de kou blijft staan.
Graag willen we alle klanten bedanken voor hun vertrouwen en in het bijzonder ook onze leveranciers die dit event mee mogelijk gemaakt hebben.
Bekijk hierboven enkele sfeerbeelden en ontdek de aftermovie via onze socials of onderaan dit bericht.
Samen bouwen we duurzaam aan een hartverwarmende thuis voor iedereen!
Het team van JJZ
Deze content is geblokkeerd. Accepteer cookies om deze content te bekijken.
